WWF gra sportowa

Kategoria – Sportowe

Rok produkcji – 1991

Producent – Ocean

Rozmiar – 669 KB

Chyba każdy zna ten sport. Wrestling WWF to „wolna amerykanka”. Sama gra wygląda dosyć ładnie pod względem graficznym, ale animacje już takie nie są. Siłować się, walczyć możemy samym Hulkiem Hoganem.

Ultimate Soccer Manager gra sportowa

Kategoria – Ultimate Soccer Manager gra sportowa

Rok produkcji – 1994

Producent – Impressions

Rozmiar – 2.17 MB

Jedna z licznych gier menadżerskich piłki nożnej. Kierujesz drużyną ligi angielskiej. To od Ciebie zależy czy dana drużyna wespnie się na szczyt tabeli bo sterujesz dosłownie wszystkim: kupujesz, sprzedajesz graczy, ustalasz treningi, zarządzasz finansami. Bardzo rozbudowana gierka dla fanów menadżerów.

Summer Edition gra sportowa

Kategoria – Summer Edition gra sportowa
Rok produkcji – 1995

Producent – David Fleming

Rozmiar – 166 KB

Gra sportowa igrzysk olimpijskich w Seulu. Do wyboru mamy osiem dyscyplin sportowych takich jak bieganie, łucznictwo, kolarstwo… Bardzo stara gierka, ale z jakim dużym rozmachem zrobiona. Dźwięk jest bardzo prymitywny tak jak i grafika z animacjami naszych sportowców. Podczas gry polecam spróbowania każdej z dyscyplin.

Kingpin gra sportowa

Kategoria – Kingpin gra sportowa

Rok produkcji – 1995

Producent – Team 17

Rozmiar – 989.2 KB

Bardzo przypadła mi ta gra do gustu. Jest to świetny symulator kręgli na pc. Bardzo wiernie odwzorowuje rzucanie kulą do kręgli. Wybieramy wielkość kuli, siłe rzutu, kierunek. Jeżeli nie masz możliwości zagrać w kręgle to możesz pograć w nie na komputerze!